Myszka Mini

Wydawnictwo: Austeria
historyczna

Oczami duszy widzę ulice Krakowa i kamienice zaprojektowane przez braci mojej matki. Polska była ich ojczyzną. zakopane, Dom Turysty jednym z jego projektantów był mój ojciec. A jaa Pisząca po hebrajsku. Licząca i śniąca po polsku. Izraelkaa Polkaa Od kilkunastu lat, prawie co roku, odwiedzam Polskę. znowu wdycham w siebie zapach ulubionego bzu, znowu patrzę na niekończące się horyzonty wiecznie zielonych lasów. Cały świat podobny jest do wąskiego mostu mówił rabbi z Bracławia. Jeśli p