Inu-Yasha. Baśń z feudalnych czasów - tom 19

Tłumaczenie: Monika Nowakowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Inu-Yasha, Klub Mangi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Inu-Yasha : a feudal fairy tale
manga
komiksy

Kolejna seria autorki słynnej mangi "Ranma 1/2". Magia, podróże w czasie i humor! Znakomita seria fantasy, osadzona w realiach japońskich mitów! Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome...

Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome demon przyłącza się do niej i ta przedziwna para rozpoczyna poszukiwanie magicznego kamienia.

książek: 2029
Bonnemort | 2015-08-19