Anielska kuchnia siostry Anieli

Wydawnictwo: Salwator
978-83-60703-57-1
przepisy kulinarne

Przepisy i porady użyteczne w każdym domu! Domowe ciasta, ciastka i ciasteczka, zupy i kremy, dania na każdą okazję, bogactwo przepisów na surówki i sałatki, przekąski, przetwory domowe (kompoty, konfitury, marynaty). Najlepszy poradnik kulinarny Wydawnictwa SALWATOR!

źródło opisu: Wydawnictwo Salwator, 2007

źródło okładki: Wydawnictwo Salwator

Dorota Smakuje | 2010-08-28

siostra Aniela Garecka

„Anielska kuchnia siostry Anieli czyli 178 najlepszych przepisów”

wydane przez wydawnictwo SALWATOR

Może na początek obejrzyjcie co sama siostra Aniela mówi o swojej kuchni http://www.youtube.com/watch?v=-NHkClsrnm4&feature=player_embedded

Bardzo byłam ciekawa tej książki

Kiedy wpadła mi w ręce, moim utartym zwyczajem obejrzałam je do końca, potem od początku przekartkowałam zaznaczając przylepnymi karteczkami dania do wypróbowania. Kilka z nich udało mi się już przyrządzić z bardzo smacznym skutkiem, np. zupę kalafiorowo-pomidorową.

Generalizując – dania siostry Anieli są proste, klasyczne, z powszechnie dostępnych, niedrogich składników. Co istotne, przepisy są sprawdzone.

Dla kogo jest ta książka?

Na pewno będzie znakomita dla początkujących kucharzy bo dania nie są skomplikowane a krok po kroku dokładnie opisane czynności.

Spodoba się również koneserom klasycznej polskiej kuchni oraz osobom lubiącym proste, smaczne dania, których 90%...

KATARZYNA DERDA | 2014-04-04
Edyta | 2013-01-22