Symbole Egiptu

Wydawnictwo: Kos
historyczna

W książce tej, będącej wspaniałym leksykonem kultury królestwa faraonów, znajdziesz ponad 300 symboli zaczerpniętych z różnych sfer życia jego mieszkańców, otwierających przed tobą wspaniały świat wiedzy starożytnych. Znaczenie hieroglifów, bóstw, fresków, rekwizytorów rytualnych i dzieł sztuki, powstających na przestrzeni dziejów od czasów dynastii faraońskich do dnia dzisiejszego zostało opisane prostym językiem i wyjaśnione w sposób zrozumiały dla każdego.

Lisbeth | 2013-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2013

Bardzo szybko się czyta,masa ciekawostek, wszystko klarownie napisane, prostym zrozumiałym językiem plus dodatkowo rysunki objaśniające,także polecam zwłaszcza laikom i tym którzy mają ochotę na krótką,ale treściwą podróż po Egipcie :)

| 2013-11-11
Małgosia | 2013-02-08