Etyka menedżera. Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Pierwsza na polskim rynku publikacja tak kompetentnie i szeroko opisująca problematykę społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa. Początkowo powiązana z normami etycznymi, po serii bankructw znanych firm społeczna odpowiedzialność jest widziana w gospodarce globalnej jako jeden z najistotniejszych elementów zarządzania. Zagadnienia te, do niedawna uważane w Polsce za nieistotne, obecnie szczególnie wraz z przystąpieniem do Unii Europejskiej, wchodzą do kanonu wiedzy i życia codziennego polskiego menedżera.

AnnaSikorska | 2017-04-24
edtta | 2012-01-18