Marketing w teorii i praktyce

8372053367
biznes, finanse

Nie ma nic bardziej praktycznego od dobrej teoriiAlbert EinsteinSzybko następujące zmiany w gospodarce, powodowane postępem technicznym i społecznym oraz procesem globalizacji, wywołują zarówno potrzebę poznania aktualnych trendów i praw marketingu, jak i rosnące zainteresowanie stosowaniem tej dziedziny wiedzy w praktyce. Teorie marketingu zbudowano na bazie obserwacji i analiz sukcesów oraz porażek rynkowych tysięcy firm na całym świecie. Celem książki jest przedstawienie zasad marketingowego sposobu podejmowania decyzji w przedsiębiorstwie. Lektura prezentowanego podręcznika umożliwi Czytelnikowi nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy z zakresu marketingu, lecz także podpowie rozwiązania konkretnych problemów, z którymi spotykają się zarządzający przedsiębiorstwami. Publikacja składa się z dwóch części teoretycznej i praktycznej. Napisana została przez doświadczonych wykładowców i jednocześnie praktyków, z myślą o potrzebach studentów wyższych uczelni i osób zajmujących się marketingiem zawodowo.

ItsLenny | 2015-03-28
JoAnna | 2013-12-18