Dzieje lotnictwa

Wydawnictwo: Bellona
historyczna

Kompletny przewodnik po ponadstuletniej przygodzie człowieka z lataniem. Kompletna historia lotnictwa z uwzględniającym główne wydarzenia kalendarium, umieszczonym na każdej stronie. Przedstawia wspaniałą historię, rozwój technologiczny i zdarzenia, które ukształtowały historię lotnictwa. Zawiera wspaniałą ośmiostronicową, składaną tablicę chronologiczną uwzględniającą najważniejsze wydarzenia oraz wiele fotografii archiwalnych.

Tropik | 2015-02-24
Bystry | 2013-02-24