Minerały świata

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370203139
historyczna

Wydawnictwo: Almapress Autor: Walter Schumann Oprawa: Twarda Opis wydawcy: Jeśli ktoś się interesuje, poszukuje ładnych okazów lub ma już ich kolekcję, ten leksykon przyda mu się z pewnością. Ułatwi on rozpoznawanie i oznaczanie minerałów. Przedstawiono w nim 500 okazów w takim stanie, w jakim znajduje je laik. Umożliwia to nawet początkującym hobbystom skuteczną i stuprocentowo pewną identyfikację znalezionych okazów.

max | 2015-05-20
Bogdan Kucharski | 2015-11-15