Ekonomika i organizacja handlu żywnością

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego
biznes, finanse

Przedstawiony [...] podręcznik, ujmujący kompleksowo zagadnienia ekonomiki i organizacji handlu żywnością, dzięki naukowemu ujęciu oraz uniwersalności większości przedstawionych w nim problemów może w dużym stopniu zadość uczynić wymogom współczesnej wiedzy w zakresie wskazanym w jego tytule. [...] jego przydatność jest bardzo duża. Zasługuje więc na wydrukowanie i rozpowszechnienie [...]. Z recenzji prof. dr hab. Tadeusza Stachowskiego (Akademia Rolniczo-Techniczna w Olsztynie)