Strategia zrównoważonego wzrostu dla Twojej firmy. Część I: Strategia wzrostu w erze zmian

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Jak zarządzać rozwojem i tworzyć trwałą wartość firmy w złożonym i niepewnym otoczeniu rynkowym? Jak odkryć i wykorzystać ukryty potencjał organizacji? Jak ocenić strategię już na etapie jej formułowania? Jak przewidywać działania konkurentów i zabezpieczać się przed przyszłymi zagrożeniami? Odkryj sekrety trwałego i zrównoważonego wzrostu Dlaczego jedynie 10% firm na całym świecie podąża ścieżką trwałego i zrównoważonego wzrostu, osiągając przy tym zyski?