Fascynacja

Wydawnictwo: Świat Książki
The crush
978-83-247-0478-1
sąd, morderca, lekarz

Doktor Rennie Newton, znakomity chirurg, zostaje powołana na sędziego przysięgłego. Przez zawodowy nawyk precyzji wstrzymuje się z uznaniem za winnego wielokrotnego mordercy Ricky'ego Lozady. W ten sposób popełnia wielki błąd, ponieważ jej spotkanie z nim nie skończy się po opuszczeniu sali sądowej. Piękna i zimna jak lód pani doktor fascynuje Lozadę. Gdy na parkingu szpitala zamordowany zostaje rywalizujący z nią kolega, to właśnie Rennie zostaje uznana za główną podejrzaną. Teraz i policja, i Lozada wdzierają się do jej życia, którego prywatności strzegła za wszelką cenę. Zaczyna się gra, w której stawką jest życie...

Monika | 2010-10-25
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 25 października 2010

Sandra Brown... zawsze wydawało mi się, że tworzy tandetne romansidła. Nawet nie wiem, dlaczego tak właśnie myślałam.
"Fascynację" pożyczyła mi znajoma, a ja kompletnie bez przekonania zaczęłam ją czytać. I co...? I szok! To nie jest tanie romansidło, to bardzo dobra książka sensacyjna!
Lubię, gdy książki tak miło mnie zaskakują :)

aleczka | 2015-02-09
Na półkach: Przeczytane, Oddane

Triller z romansem, lub romans z trillerem:) oba określenia pasują do tej książki. Dobrze napisana, napięcie rosnące, romans przewidywalny, ale że z zabawnymi dialogami, więc czyta się świetnie. Polecam!

Paulina Kucińska | 2015-05-11
Przeczytana: 10 maja 2015

Dla zabicia czasu można przeczytać, naprawdę wciąga. Jednak, jak to bywa u p. Brown bohaterowie grzeszą urodą, piękna ona i przystojny on. Najbardziej pociągający jest Lozada, i gdyby nie on, książka byłaby typowym romansem.

Małgorzata Chabzda | 2014-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2014

Kolejny kryminał świetnie napisany przez Sandrę Brown. Autorka praktycznie od samego początku trzyma czytelnika w napięciu. Książkę czyta się szybko i z dużym zaciekawieniem. Na szczęście opisy nie są zbyt długie i monotonne za co dziękuję. Może nie jest to najświeższa książka ale świetnie napisana. Bardzo polecam.

Ata77 | 2012-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2012

Brown dowodzi, że potrafi pisać ciekawie, ale i spod jej pióra mogą wyjść czasem gnioty ("Śniadanie do łóżka"). Fascynacja to lekki kryminał dla niewymagających, z wartką akcją, dużą ilością dialogów, przewrotnie skonstruowanym zakończeniem.Czytało się lekko, interesująco.

Kasiek121 | 2014-10-29

Bardzo fajna książka. Ciekawy wątek kryminalny, ciekawa historia głównych bohaterów. Nie przesłodzone z dawka humoru. Polecam.

Gosia9101 | 2014-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2014

Bardzo przyjemnie czyta się tą książkę, śmiało mogę stwierdzić że historia mnie zafascynowała.

orbitka_ | 2011-05-19
Przeczytana: 19 maja 2011

Kolejny lekki kryminał Sandry Brown. Aczkolwiek tym razem nie jestem tak zachwycona. Czytało się miło, ale długo, nie do końca wciągnęła mnie ta książka. Inne książki autorki czytało mi się lepiej. No i jak dla mnie brakło zakończenia takiego do jakiego przyzwyczaiła mnie autorka. Dla mnie za mało zaskakujące zakończeniem, ale pewnie dlatego ze cała akcja była mało pogmatwana. Cała książka trochę zbyt przewidująca, ale nie można powiedzieć ze zła.

Renata | 2014-10-30

Mój problem z Sandrą Brown polega na tym, że nie bardzo wiem czy lubię jej twórczość. Z jednej strony ckliwe romansidła, z drugiej zaś intryga, charakter, powiew tajemniczości...

natalka2669 | 2011-12-10
Przeczytana: 07 listopada 2011

Przerażająca historia, co może się kryć w chorym umyśle mordercy. Bardzo mi sie podobała . Polecam