11. Panzerdivision w akcji, 1941

Wydawnictwo: Armagedon
historyczna

Pozycja przedstawia w zarysie historię działań dywizji na Bałkanach i w Rosji w 1941 r., poprzedzoną informacjami na temat powstania jednostki w 1940 r. Jej podstawowym walorem jest około 130 zdjęć z prywatnych zbiorów autorów M. Kruka i R. Szewczyka, w ogromnej większości nieznanych do tej pory i publikowanych tutaj po raz pierwszy. Książka ukazuje sprzęt i akcje jednej z najsławniejszych dywizji Panzerwaffe dzięki jej godłu wizerunkowi duszka .

osman | 2012-06-05