Okładka książki Maksimum osiągnięć

8373197958
biznes, finanse
typ
papier
7,62 (127 ocen i 23 opinie)

Opis książki

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że przecież tego nie zdołam osiągnąć . Książka ma duże walory dydaktyczne, zwłaszcza dla studentów przyszłych menadżerów. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Sebastian | 2011-09-22
Przeczytana: 30 sierpnia 2011

Jest to druga ksiazka tego typu , którą czytałem pod rząd i być moze dlatego nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia , autor odpowiada na dużo prostych pytań w banalnie prosty sposób , na które czlowiek odziwo sam nie umie sobie odpowiedziec . Ksiązka na ogól dobra i dla prostych ludzi , ale mnie osobiscie zanudzila.

Oskar | 2014-01-15
Przeczytana: 23 listopada 2013

Super wstęp do rozwoju osobistego! Dla osób, które już siedzą w tym temacie trochę dłużej nie będzie potrzebna. Ta ksiązka ma raczej zmotywować do działania i dać cenne rady dla osoby, która pierwszy raz ma mieć z tym styczność, która dopiero zaczyna swoją przygodę z rozwojem po "przebudzeniu".

Kamil | 2011-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Przejrzałem kilka rozdziałów. Porady oraz ćwiczenia, które są w niej zawarte w ogóle mnie nie przekonują. Wprawdzie posiadanie celów i właściwego podejścia do wyzwań przed jakimi się staje jest bardzo ważne to szukałbym raczej bardziej naukowego podejścia do sprawy.

ewa | 2012-12-01
Przeczytana: 2009 rok

Kompendium wiedzy na temat życia pełnego sukcesu i radości.Najlepsza książka Briana Tracy.Autor podaje w niej podstawowe prawa dotyczące spełnionego życia,zarówno osobistego jak i zawodowego.Obowiązkowa pozycja,dla każdego zainteresowanego rozwojem osobistym.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: kwiecień 2013

Jeśli miałbym dać komuś jedną książkę Briana to chyba dałbym tą, gdyż jest najbardziej uniwersalna. Naturalnie wiele rzeczy jest już dla mnie powtórką, ale mimo to pozaznaczałem sobie srylion stron, bo jak zawsze jest to kompendium wiedzy i inspiracji.

Juicy360 | 2013-06-11
Przeczytana: 07 października 2011

Bardzo motywuje do działań. Wybudziła mnie z długotrwałego kiepskiego nastroju i dała kopa do życia, zaplanowania przyszłości i dążenia do tego. Polecam każdemu.

Adrian | 2013-02-13

Sporo rzeczy w tej książce było bardzo podobnych do porad z "Zjedz tę żabę". Trochę więcej uwagi zostało poświęcone relacjom międzyludzkim.

nella | 2012-05-28
Przeczytana: 2010 rok

Podstawowa pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem,zarówno wewnętrznym jak i osiagnięciem wyższego poziomu materialnego.

Łukasz | 2012-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Ta książka na zawsze odmieniła moje życie. Ze smutasa stałem się radosnym optymistą!

Magdalena | 2012-01-15

Świetna książka. Wskazówki Briana dotyczące maksymalnego wykorzystania możliwości.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Jorge Bucay
    68. rocznica
    urodzin
    Zawsze uważałem, że najpiękniejszą odpowiedzią na "Bardzo cię kocham" jest zdanie: "A ja czuję się bardzo kochana".
  • Krzysztof Daukszewicz
    67. rocznica
  • Hanka Lemańska
    55. rocznica
    urodzin
    Facet jak facet, dwie ręce, dwie nogi, głowa od góry.
  • Fiodor Dostojewski
    193. rocznica
    urodzin
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Maria Kuncewiczowa
    119. rocznica
    urodzin
    ...jakże ja będę umierać, kiedy nie żyłam ja wcale?
  • Chris Claremont
    64. rocznica
  • Philip Craig Russell
    63. rocznica
  • Joseph Campbell
    27. rocznica
    śmierci
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Michael Palmer
    1. rocznica
    śmierci
    Każde równanie zawierające czynnik ludzki jest nierozwiązywalne
  • Harry Mulisch
    4. rocznica
    śmierci
    Ważne decyzje zawsze należy podejmować od razu, ponieważ inaczej nic z tego nie wychodzi
  • Wacław Gąsiorowski
    75. rocznica
    śmierci
    -Gadajcie, coście za jedni?!
    –Joanna Żubr, markietanka pierwszej legii, pierwszego batalionu – odparła dumnie baba– A to mój stary niedołęga...
    –Maciej Żubr, podoficer pierwszej legii, pierwszego batalionu, drugiej kompanii! – poprawił chłop.
  • Henryk Niewiadomski
    7. rocznica
    śmierci
    To wpływa na psychikę. Mogę to stwierdzić z całkowitą pewnością. Siedzę już trzy lata odizolowany od żony i trzepię się ręką przez ten cały czas. Jak po roku w więzieniu zobaczyłem, że trzęsie mi się ręka, myślałem początkowo, że to albo na tle nerwowym, albo choroba Parkinsona. Walnąłem konia, od r... pokaż więcej
  • Claude Lévi-Strauss
    5. rocznica