Okładka książki Maksimum osiągnięć

8373197958
biznes, finanse
typ
papier
7.69 (119 ocen i 22 opinie)

Opis książki

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że przecież tego nie zdołam osiągnąć . Książka ma duże walory dydaktyczne, zwłaszcza dla studentów przyszłych menadżerów. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Oskar | 2014-01-15
Przeczytana: 23 listopada 2013

Super wstęp do rozwoju osobistego! Dla osób, które już siedzą w tym temacie trochę dłużej nie będzie potrzebna. Ta ksiązka ma raczej zmotywować do działania i dać cenne rady dla osoby, która pierwszy raz ma mieć z tym styczność, która dopiero zaczyna swoją przygodę z rozwojem po "przebudzeniu".

Kamil | 2011-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Przejrzałem kilka rozdziałów. Porady oraz ćwiczenia, które są w niej zawarte w ogóle mnie nie przekonują. Wprawdzie posiadanie celów i właściwego podejścia do wyzwań przed jakimi się staje jest bardzo ważne to szukałbym raczej bardziej naukowego podejścia do sprawy.

ewa | 2012-12-01
Przeczytana: 2009 rok

Kompendium wiedzy na temat życia pełnego sukcesu i radości.Najlepsza książka Briana Tracy.Autor podaje w niej podstawowe prawa dotyczące spełnionego życia,zarówno osobistego jak i zawodowego.Obowiązkowa pozycja,dla każdego zainteresowanego rozwojem osobistym.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: kwiecień 2013

Jeśli miałbym dać komuś jedną książkę Briana to chyba dałbym tą, gdyż jest najbardziej uniwersalna. Naturalnie wiele rzeczy jest już dla mnie powtórką, ale mimo to pozaznaczałem sobie srylion stron, bo jak zawsze jest to kompendium wiedzy i inspiracji.

Juicy360 | 2013-06-11
Przeczytana: 07 października 2011

Bardzo motywuje do działań. Wybudziła mnie z długotrwałego kiepskiego nastroju i dała kopa do życia, zaplanowania przyszłości i dążenia do tego. Polecam każdemu.

Adrian | 2013-02-13

Sporo rzeczy w tej książce było bardzo podobnych do porad z "Zjedz tę żabę". Trochę więcej uwagi zostało poświęcone relacjom międzyludzkim.

nella | 2012-05-28
Przeczytana: 2010 rok

Podstawowa pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem,zarówno wewnętrznym jak i osiagnięciem wyższego poziomu materialnego.

Łukasz | 2012-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Ta książka na zawsze odmieniła moje życie. Ze smutasa stałem się radosnym optymistą!

Magdalena | 2012-01-15

Świetna książka. Wskazówki Briana dotyczące maksymalnego wykorzystania możliwości.

Szczepan | 2010-05-31

Książka dla każdego kto chce w życiu osiągnąć swoje cele i spełnić marzenia.

Załóż konto za darmo!

103. rocznica
  • Katarzyna Berenika Miszczuk
    26. rocznica
    urodzin
    - Latanie... jest jak pierwsza miłość. Jak zakochanie. Nie umiałem znaleźć porównania, dopóki cię nie spotkałem.
  • Stefan Darda
    42. rocznica
    urodzin
    W towarzystwie przyjaciela nie istnieje coś takiego jak niezręczna cisza.
  • Stefania Grodzieńska
    100. rocznica
    urodzin
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Walter Kirn
    52. rocznica
    urodzin
    Szybkie przyjaźnie to nie jedyne, jakie zawieram, ale najlepsze. Bo ci ludzie znają życie dużo lepiej niż moi bliscy.
  • Frederik Pohl
    1. rocznica
    śmierci
    może dojrzałość polega na tym, że chce się tego, czego się samemu chce, a nie tego, co inni ci każą chcieć
  • Stanisław Grochowiak
    38. rocznica
    śmierci
    Wolność dla wszystkich. Giniemy za wolność. Najwyższą wartość człowieka jest wolność.Chyba tylko wrodzone poczucie złego smaku pozwoliło ludzkości na aż tak natrętne nadużywanie nic nie znaczącego liczmanu. Dodajmy do tego, że w imię tejśce wolności, owszem, więziono, gilotynowano i brano w jasyr ca... pokaż więcej
  • Viktor E. Frankl
    17. rocznica
    śmierci
    To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, wyróżnia nas spośród innych, nadając sens naszej egzystencji i wpływając w jednakowy sposób na naszą pracę twórczą, jak i na naszą zdolność do miłości. Kiedy uświadomimy sobie, że nie da się zastąpić jednego człowieka drugim, ro... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku