Okładka książki Maksimum osiągnięć

8373197958
biznes, finanse
typ
papier
7,62 (131 ocen i 23 opinie)

Opis książki

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że przecież tego nie zdołam osiągnąć . Książka ma duże walory dydaktyczne, zwłaszcza dla studentów przyszłych menadżerów. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Sebastian | 2011-09-22
Przeczytana: 30 sierpnia 2011

Jest to druga ksiazka tego typu , którą czytałem pod rząd i być moze dlatego nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia , autor odpowiada na dużo prostych pytań w banalnie prosty sposób , na które czlowiek odziwo sam nie umie sobie odpowiedziec . Ksiązka na ogól dobra i dla prostych ludzi , ale mnie osobiscie zanudzila.

Oskar | 2014-01-15
Przeczytana: 23 listopada 2013

Super wstęp do rozwoju osobistego! Dla osób, które już siedzą w tym temacie trochę dłużej nie będzie potrzebna. Ta ksiązka ma raczej zmotywować do działania i dać cenne rady dla osoby, która pierwszy raz ma mieć z tym styczność, która dopiero zaczyna swoją przygodę z rozwojem po "przebudzeniu".

Kamil | 2011-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Przejrzałem kilka rozdziałów. Porady oraz ćwiczenia, które są w niej zawarte w ogóle mnie nie przekonują. Wprawdzie posiadanie celów i właściwego podejścia do wyzwań przed jakimi się staje jest bardzo ważne to szukałbym raczej bardziej naukowego podejścia do sprawy.

ewa | 2012-12-01
Przeczytana: 2009 rok

Kompendium wiedzy na temat życia pełnego sukcesu i radości.Najlepsza książka Briana Tracy.Autor podaje w niej podstawowe prawa dotyczące spełnionego życia,zarówno osobistego jak i zawodowego.Obowiązkowa pozycja,dla każdego zainteresowanego rozwojem osobistym.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: kwiecień 2013

Jeśli miałbym dać komuś jedną książkę Briana to chyba dałbym tą, gdyż jest najbardziej uniwersalna. Naturalnie wiele rzeczy jest już dla mnie powtórką, ale mimo to pozaznaczałem sobie srylion stron, bo jak zawsze jest to kompendium wiedzy i inspiracji.

Juicy360 | 2013-06-11
Przeczytana: 07 października 2011

Bardzo motywuje do działań. Wybudziła mnie z długotrwałego kiepskiego nastroju i dała kopa do życia, zaplanowania przyszłości i dążenia do tego. Polecam każdemu.

Adrian | 2013-02-13

Sporo rzeczy w tej książce było bardzo podobnych do porad z "Zjedz tę żabę". Trochę więcej uwagi zostało poświęcone relacjom międzyludzkim.

nella | 2012-05-28
Przeczytana: 2010 rok

Podstawowa pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem,zarówno wewnętrznym jak i osiagnięciem wyższego poziomu materialnego.

Łukasz | 2012-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Ta książka na zawsze odmieniła moje życie. Ze smutasa stałem się radosnym optymistą!

Magdalena | 2012-01-15

Świetna książka. Wskazówki Briana dotyczące maksymalnego wykorzystania możliwości.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,