Maksimum osiągnięć

Wydawnictwo: Muza
8373197958
biznes, finanse

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że przecież tego nie zdołam osiągnąć . Książka ma duże walory dydaktyczne, zwłaszcza dla studentów przyszłych menadżerów. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

o_z | 2013-08-06
Przeczytana: lipiec 2013

Brian Tracy wykształcił sobie umiejętność pisania tego samego różnymi słowami. Książek napisał sporo wokół jednego tematu ale nie ma się mu co dziwić. Skoro się sprzedają to warto pisać kolejne.
Niemniej jednak książka na poziomie. Na pewno warto przeczytać. Tym bardziej warto im mniej książek tego autora się przeczytało.

hienka7 | 2012-12-07
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 07 grudnia 2012

Za wszystko co się wydarzyło w naszym życiu jesteśmy my odpowiedzialni, bo to my podjęliśmy jakąś decyzję lub pozwoliliśmy, aby coś się w naszym życiu wydarzyło - taka myśl zawarta jest w książce Briana i ja się z nią w 100% zgadzam.
Warto przeczytać i zastosować zawarte w niej rady w dążeniu do realizacji swoich celów.

Artur | 2015-02-17

Książka od której wszystko się zaczęło w moim życiu zmieniać.
Zainspirowało do działania i pracy nad sobą.

Alina | 2017-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2017

Książka motywująca, ucząca, stanowiąca natchnienie. Takich książek nie czyta się jednym tchem. Trzeba ją przepracować. Zrobić ćwiczenia, dać coś z siebie, trochę się pomęczyć ... ale warto.
A najważniejsze dla mnie co wyczytałam akurat tutaj, to jest fakt iż każdy sport, który wiążę się z uderzeniem, jak np. piłka nożna, tenis, czy sporty walki, powoduje rozładowanie napięcia. A na przykład bieganie - nie.
Jadę do sklepu po rękawice i worek treningowy... albo lepiej od jutra (no bo dzisiaj jednak niedziela) będę miała najlepiej wytrzepane dywany w całej mojej miejscowości :) :)

demo094 | 2016-11-27
Przeczytana: 25 listopada 2016

Warto przeczytać lecz dla kogoś kto interesuje się tematyką nie będzie powiewem świeżości.

Książka w skrócie przedstawia i tłumaczy podejście, że wszystko co nas otacza jest ściśle powiązane z tym co mamy w głowie, ze sposobem jak na wszystko patrzymy. Wszystko zależy w takim razie od nas i naszego podejścia do świata.

Uświadamiając to sobie możemy dojść do maksimum osiągnięć.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: kwiecień 2013

Jeśli miałbym dać komuś jedną książkę Briana to chyba dałbym tą, gdyż jest najbardziej uniwersalna. Naturalnie wiele rzeczy jest już dla mnie powtórką, ale mimo to pozaznaczałem sobie srylion stron, bo jak zawsze jest to kompendium wiedzy i inspiracji.

Ela91 | 2016-03-28
Przeczytana: 28 marca 2016

Książka o tym jak dojść do maksymalnego wykorzystania potencjału w nas będącego, przy okazji wyzwolenia motywacji u innych, tak by po ciężkiej pracy uzyskać zamierzony cel...

Meg | 2010-05-27
Przeczytana: 2006 rok

Jedna z pierwszym książek, które dały mi ewidentnego "kopa". Teraz już wdrożyłam pewne zalecenia więc ... ale i tak lubię do niej wracać.

Łukasz | 2012-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Ta książka na zawsze odmieniła moje życie. Ze smutasa stałem się radosnym optymistą!

Szczepan Bentyn | 2010-05-31

Książka dla każdego kto chce w życiu osiągnąć swoje cele i spełnić marzenia.