Maksimum osiągnięć

8373197958
biznes, finanse
typ
papier
7,63 (147 ocen i 26 opinii)

Opis książki

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że przecież tego nie zdołam osiągnąć . Książka ma duże walory dydaktyczne, zwłaszcza dla studentów przyszłych menadżerów. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Artur | 2015-02-17

Książka od której wszystko się zaczęło w moim życiu zmieniać.
Zainspirowało do działania i pracy nad sobą.

edmund | 2013-01-08
Przeczytana: 2008 rok

Czytałem na pierwszym roku studiów i ta książka bardzo wiele w moim życiu zmieniła. Naprawdę motywuje do tego, żeby zacząć myśleć, co zrobić ze swoim życiem i pomaga obrać kierunek. Moim zdaniem pomaga lepiej poznać siebie.

Często spotykałem się z opiniami w duchu: "to jest 'poradnik', a ja i tak lepiej wiem jak żyć'. Tylko jakoś nie każdy wokół mnie robi w życiu to, co chce, albo w ogóle wie, co chce robić. Dlatego uważam, że jest to książka dla każdego. Na prezenty kupiłem już z 10 egzemplarzy.

Ostatnio wróciłem do niej i przewertowałem kilka rozdziałów. Po latach nie robi już takiego wrażenia i jakoś bardziej uderzył mnie materializm Tracy'ego, ale książka nadal motywuje.

Oskar | 2014-01-15
Przeczytana: 23 listopada 2013

Super wstęp do rozwoju osobistego! Dla osób, które już siedzą w tym temacie trochę dłużej nie będzie potrzebna. Ta ksiązka ma raczej zmotywować do działania i dać cenne rady dla osoby, która pierwszy raz ma mieć z tym styczność, która dopiero zaczyna swoją przygodę z rozwojem po "przebudzeniu".

Kamil | 2011-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Przejrzałem kilka rozdziałów. Porady oraz ćwiczenia, które są w niej zawarte w ogóle mnie nie przekonują. Wprawdzie posiadanie celów i właściwego podejścia do wyzwań przed jakimi się staje jest bardzo ważne to szukałbym raczej bardziej naukowego podejścia do sprawy.

ewa | 2012-12-01
Przeczytana: 2009 rok

Kompendium wiedzy na temat życia pełnego sukcesu i radości.Najlepsza książka Briana Tracy.Autor podaje w niej podstawowe prawa dotyczące spełnionego życia,zarówno osobistego jak i zawodowego.Obowiązkowa pozycja,dla każdego zainteresowanego rozwojem osobistym.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: kwiecień 2013

Jeśli miałbym dać komuś jedną książkę Briana to chyba dałbym tą, gdyż jest najbardziej uniwersalna. Naturalnie wiele rzeczy jest już dla mnie powtórką, ale mimo to pozaznaczałem sobie srylion stron, bo jak zawsze jest to kompendium wiedzy i inspiracji.

Juicy360 | 2013-06-11
Przeczytana: 07 października 2011

Bardzo motywuje do działań. Wybudziła mnie z długotrwałego kiepskiego nastroju i dała kopa do życia, zaplanowania przyszłości i dążenia do tego. Polecam każdemu.

Adrian | 2013-02-13

Sporo rzeczy w tej książce było bardzo podobnych do porad z "Zjedz tę żabę". Trochę więcej uwagi zostało poświęcone relacjom międzyludzkim.

nella | 2012-05-28
Przeczytana: 2010 rok

Podstawowa pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem,zarówno wewnętrznym jak i osiagnięciem wyższego poziomu materialnego.

Łukasz | 2012-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Ta książka na zawsze odmieniła moje życie. Ze smutasa stałem się radosnym optymistą!

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • John Fowles
    89. rocznica
    urodzin
    Tak zwani ludzie inteligentni dzielą się na trzy kategorie. Do pierwszej należą osobnicy naprawdę wybitni, zatem kiedy się ich nazywa inteligentnymi, nie jest to niczym więcej niż stwierdzeniem faktu; do drugiej - ludzie wystarczająco inteligentni, żeby wiedzieć, iż się im schlebia; do trzeciej ci,... pokaż więcej
  • Agata Mańczyk
    38. rocznica
    urodzin
    Jeśli kiedyś jakiś mężczyzna rozśmieszy Cię w chwili, gdy będziesz przerażona albo zrozpaczona, nie pozwól mu odejść.
  • Krystyna Nepomucka
    95. rocznica
    urodzin
    (...) bardzo nie lubię pakowania, bo wtedy wydaje mi się, że naruszam jakiś ład rzeczy - wynosi się z sobą jakąś cząstkę domu na zewnątrz i nigdy już ona nie powróci. A zatem każde pakowanie zubaża o coś dom. O co, tego nie wiem, bo przecież wszystkie zebrane przedmioty przywozi się z powrotem, a je... pokaż więcej
  • Michal Viewegh
    53. rocznica
    urodzin
    Idealny mężczyzna nie istnieje! Idealny mężczyzna jest wirusem atakującym kobiecy rozsądek...
  • René Descartes
    419. rocznica
    urodzin
    Zdrowy rozum jest to rzecz, ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej, niż posiadają.
  • Ian McDonald
    55. rocznica
    urodzin
    Są tylko dwa odkrycia na tyle przerażające, że po ich uświadomieniu cały świat zmienia się nie do poznania. Pierwsze, że twoi rodzice są śmiertelni. Drugie, że twoi rodzice są istotami seksualnymi.
  • John Jakes
    83. rocznica
    urodzin
    Jak to możliwe, że jest konieczne, aby jedna istota ludzka sprawiała ból drugiej? Jeżeli zmusza do tego system, to znaczy, że ów system nie jest właściwy.
  • Jamie Reidy
    67. rocznica
  • Charlotte Brontë
    160. rocznica
    śmierci
    Jest ci zimno, ponieważ jesteś sama; żadne zetknięcie nie krzesze z ciebie tego ognia, który jest w tobie. Jest ci niedobrze, ponieważ najlepsze z uczuć, danych człowiekowi, najwyższe i najsłodsze, trzyma się z dala od ciebie. Jesteś niemądra, ponieważ jakkolwiek cierpisz, nie chcesz przyznać skinie... pokaż więcej
  • Anne Frank
    70. rocznica
    śmierci
    Człowiek może być samotny mimo miłości wielu, bo dla nikogo nie jest przecież tym "najukochańszym".
  • Ota Pavel
    42. rocznica
    śmierci
    Najwspanialsi ludzie są zawsze najskromniejsi. Jedynie głupcy i ubodzy duchem czują potrzebę mówienia o sobie, żeby urosnąć we własnych oczach.
  • Michael Cox
    6. rocznica
    śmierci
    Banałem jest mówić o złamanym sercu. Serca nie ulegają złamaniu - serca nadal biją, krew nadal krąży, nawet w pełne goryczy dni po zdradzie. Coś jednak zostaje złamane, gdy człowiek cierpi ból niedający się wyrazić słowami, ulega bowiem wtedy zburzeniu związek [...] tego człowieka ze światłem, n... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku