Maksimum osiągnięć

Wydawnictwo: Muza
8373197958
biznes, finanse

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że przecież tego nie zdołam osiągnąć . Książka ma duże walory dydaktyczne, zwłaszcza dla studentów przyszłych menadżerów. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

hienka7 | 2012-12-07
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 07 grudnia 2012

Za wszystko co się wydarzyło w naszym życiu jesteśmy my odpowiedzialni, bo to my podjęliśmy jakąś decyzję lub pozwoliliśmy, aby coś się w naszym życiu wydarzyło - taka myśl zawarta jest w książce Briana i ja się z nią w 100% zgadzam.
Warto przeczytać i zastosować zawarte w niej rady w dążeniu do realizacji swoich celów.

Artur | 2015-02-17

Książka od której wszystko się zaczęło w moim życiu zmieniać.
Zainspirowało do działania i pracy nad sobą.

Rixiu | 2016-07-25
Na półkach: SelfHelps, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 04 marca 2013

Bardzo ciekawa i wartościowa pozycja dot. samorozwoju. Spora dawka wiedzy. Warto poświęcić czas.

demo094 | 2016-11-27
Przeczytana: 25 listopada 2016

Warto przeczytać lecz dla kogoś kto interesuje się tematyką nie będzie powiewem świeżości.

Książka w skrócie przedstawia i tłumaczy podejście, że wszystko co nas otacza jest ściśle powiązane z tym co mamy w głowie, ze sposobem jak na wszystko patrzymy. Wszystko zależy w takim razie od nas i naszego podejścia do świata.

Uświadamiając to sobie możemy dojść do maksimum osiągnięć.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: kwiecień 2013

Jeśli miałbym dać komuś jedną książkę Briana to chyba dałbym tą, gdyż jest najbardziej uniwersalna. Naturalnie wiele rzeczy jest już dla mnie powtórką, ale mimo to pozaznaczałem sobie srylion stron, bo jak zawsze jest to kompendium wiedzy i inspiracji.

Ela91 | 2016-03-28
Przeczytana: 28 marca 2016

Książka o tym jak dojść do maksymalnego wykorzystania potencjału w nas będącego, przy okazji wyzwolenia motywacji u innych, tak by po ciężkiej pracy uzyskać zamierzony cel...

Meg | 2010-05-27
Przeczytana: 2006 rok

Jedna z pierwszym książek, które dały mi ewidentnego "kopa". Teraz już wdrożyłam pewne zalecenia więc ... ale i tak lubię do niej wracać.

Łukasz | 2012-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Ta książka na zawsze odmieniła moje życie. Ze smutasa stałem się radosnym optymistą!

Szczepan Bentyn | 2010-05-31

Książka dla każdego kto chce w życiu osiągnąć swoje cele i spełnić marzenia.

edmund | 2013-01-08
Przeczytana: 2008 rok

Czytałem na pierwszym roku studiów i ta książka bardzo wiele w moim życiu zmieniła. Naprawdę motywuje do tego, żeby zacząć myśleć, co zrobić ze swoim życiem i pomaga obrać kierunek. Moim zdaniem pomaga lepiej poznać siebie.

Często spotykałem się z opiniami w duchu: "to jest 'poradnik', a ja i tak lepiej wiem jak żyć'. Tylko jakoś nie każdy wokół mnie robi w życiu to, co chce, albo w ogóle wie, co chce robić. Dlatego uważam, że jest to książka dla każdego. Na prezenty kupiłem już z 10 egzemplarzy.

Ostatnio wróciłem do niej i przewertowałem kilka rozdziałów. Po latach nie robi już takiego wrażenia i jakoś bardziej uderzył mnie materializm Tracy'ego, ale książka nadal motywuje.