Maksimum osiągnięć

8373197958
biznes, finanse
typ
papier
7,62 (151 ocen i 27 opinii)

Opis książki

Maksimum osiągnięć to solidny i systematyczny wykład wiedzy menadżerskiej. Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że przecież tego nie zdołam osiągnąć . Książka ma duże walory dydaktyczne, zwłaszcza dla studentów przyszłych menadżerów. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że autor Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Meg | 2010-05-27
Przeczytana: 2006 rok

Jedna z pierwszym książek, które dały mi ewidentnego "kopa". Teraz już wdrożyłam pewne zalecenia więc ... ale i tak lubię do niej wracać.

Artur | 2015-02-17

Książka od której wszystko się zaczęło w moim życiu zmieniać.
Zainspirowało do działania i pracy nad sobą.

edmund | 2013-01-08
Przeczytana: 2008 rok

Czytałem na pierwszym roku studiów i ta książka bardzo wiele w moim życiu zmieniła. Naprawdę motywuje do tego, żeby zacząć myśleć, co zrobić ze swoim życiem i pomaga obrać kierunek. Moim zdaniem pomaga lepiej poznać siebie.

Często spotykałem się z opiniami w duchu: "to jest 'poradnik', a ja i tak lepiej wiem jak żyć'. Tylko jakoś nie każdy wokół mnie robi w życiu to, co chce, albo w ogóle wie, co chce robić. Dlatego uważam, że jest to książka dla każdego. Na prezenty kupiłem już z 10 egzemplarzy.

Ostatnio wróciłem do niej i przewertowałem kilka rozdziałów. Po latach nie robi już takiego wrażenia i jakoś bardziej uderzył mnie materializm Tracy'ego, ale książka nadal motywuje.

Oskar | 2014-01-15
Przeczytana: 23 listopada 2013

Super wstęp do rozwoju osobistego! Dla osób, które już siedzą w tym temacie trochę dłużej nie będzie potrzebna. Ta ksiązka ma raczej zmotywować do działania i dać cenne rady dla osoby, która pierwszy raz ma mieć z tym styczność, która dopiero zaczyna swoją przygodę z rozwojem po "przebudzeniu".

Kamil | 2011-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2011

Przejrzałem kilka rozdziałów. Porady oraz ćwiczenia, które są w niej zawarte w ogóle mnie nie przekonują. Wprawdzie posiadanie celów i właściwego podejścia do wyzwań przed jakimi się staje jest bardzo ważne to szukałbym raczej bardziej naukowego podejścia do sprawy.

ewa | 2012-12-01
Przeczytana: 2009 rok

Kompendium wiedzy na temat życia pełnego sukcesu i radości.Najlepsza książka Briana Tracy.Autor podaje w niej podstawowe prawa dotyczące spełnionego życia,zarówno osobistego jak i zawodowego.Obowiązkowa pozycja,dla każdego zainteresowanego rozwojem osobistym.

zetens | 2014-06-13
Przeczytana: kwiecień 2013

Jeśli miałbym dać komuś jedną książkę Briana to chyba dałbym tą, gdyż jest najbardziej uniwersalna. Naturalnie wiele rzeczy jest już dla mnie powtórką, ale mimo to pozaznaczałem sobie srylion stron, bo jak zawsze jest to kompendium wiedzy i inspiracji.

Juicy360 | 2013-06-11
Przeczytana: 07 października 2011

Bardzo motywuje do działań. Wybudziła mnie z długotrwałego kiepskiego nastroju i dała kopa do życia, zaplanowania przyszłości i dążenia do tego. Polecam każdemu.

Adrian | 2013-02-13

Sporo rzeczy w tej książce było bardzo podobnych do porad z "Zjedz tę żabę". Trochę więcej uwagi zostało poświęcone relacjom międzyludzkim.

nella | 2012-05-28
Przeczytana: 2010 rok

Podstawowa pozycja dla osób zainteresowanych rozwojem,zarówno wewnętrznym jak i osiagnięciem wyższego poziomu materialnego.

Bestseller drugiej Rzeczpospolitej
Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Gianrico Carofiglio
    54. rocznica
    urodzin
    Nie ma człowieka, który naprawdę przestałby palić. Palenie można rzucić co najwyżej na chwilę. Na całe dni. Albo miesiące, albo lata. Ale nikt tak naprawdę nie przestaje. Papieros zawsze będzie cię kusić. Niekiedy pojawia się ni stąd, ni zowąd we śnie, nawet pięć lub dziesięć lat po tym, jak "przest... pokaż więcej
  • Ilona Felicjańska
    42. rocznica
    urodzin
    Zło nie czeka na zaproszenie. Zło wypatruje okazji.
  • Jan Strelau
    84. rocznica
  • Billie Letts
    77. rocznica
    urodzin
    - Och, może jeszcze tego nie wiesz. Może nigdy nie miałaś na sumieniu takiego kłamstwa, które by zjadło kawałek ciebie. Ale gdybyś kiedyś miała... to przy odrobinie szczęścia... może się trafić szansa, żeby je naprawić. Jedna jedyna szansa, by to zmienić. Tylko że ta szansa przemija. I już nigdy n... pokaż więcej
  • Ronald Chetwynd-Hayes
    96. rocznica
  • Voltaire
    237. rocznica
    śmierci
    Nie ma bardziej chimerycznego projektu jak projekt doprowadzenia poglądów ludzkich do jednolitości. Jednakże, mówicie, interes polityczny wymaga ustanowienia owej jednolitości, skrzętnego usunięcia wszystkich poglądów przeciwnych poglądom przyjętym przez państwo, to znaczy, wymaga ograniczenia człow... pokaż więcej
  • Tomasz Pacyński
    10. rocznica
    śmierci
    Pijak przy trzepaku czknął, równo z wybiciem północy. Zogniskował z trudem wzrok na przyglądającym mu się uważnie piwnicznym kocurze.
    - Kisssi... kisssi - zabełkotał. - Ciiicha noooc... Powiesz coś, koteczku, luzkim goosem?
    - Spierdalaj. - odparł beznamiętnie kocur i oddalił się z godnością.
  • Borys Pasternak
    55. rocznica
    śmierci
    To dobrze, kiedy człowiek zawodzi nasze oczekiwania, kiedy nie odpowiada z góry powziętym wyobrażeniom. Typowość to koniec człowieka, to wyrok na niego. Jeżeli nie da się go podciągnąć pod żaden wzorzec, jeżeli nie jest typowy, to znaczy, że spełnia co najmniej połowę wymagań, jakie się stawia człow... pokaż więcej
  • Christopher Marlowe
    422. rocznica
    śmierci
    I cannot read, and therefore wish all books burned.
  • Tadeusz Kostecki
    49. rocznica