Korzenie Miasta. Niedaleko od Warszawy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Korzenie Miasta". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Veda
historyczna

Tom 6 opowiada o miejscowościach leżących wokół Warszawy. Pasjonująca opowieść o kształtowaniu się nowoczesnej wielkomiejskiej Warszawy na przestrzeni ostatnich 150 lat i zawikłanych losach pokoleń jej mieszkańców. Dzieje ulic i kamienic, a także powstawanie i upadek fortun, tajemnice bankowych sejfów i zagadkowe legaty, oraz wiele innych znanych i wydobytych z archiwów szczegółów, stanowią treść tej niezwykłej książki.

ForeverFailure | 2014-12-16
Na półkach: Historia, Warszawa, Przeczytane