Między Hitlerem a Himmlerem Gen.Karl Wolff

Wydawnictwo: Arkadiusz Wingert
historyczna

Kariera Karla Wolffa była zarazem typowa dla przedstawicieli jego pokolenia, jak i na wskroś indywidualna. Generał wojsk SS, który nigdy nie dowodził żołnierzami na froncie. Człowiek, któremu powierzano wiele delikatnych misji, choć nie był dyplomatą. Administrator, który nie znosił papierkowej roboty, lecz blisko dwa lata zarządzał okupowanym terytorium Włoch. Wszystko to było możliwe dzięki jego nieprzeciętnym zdolnościom, oraz niepohamowanej ambicji.

źródło opisu: Matras

darek78 | 2014-04-07