Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 7

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Cykl: Yami no Matsuei: Ostatni synowie ciemności (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
komiksy

W tym tomiku Hisoka i Tsuzuki jadą prowadzić sprawę w malowniczym Kioto. Potworność zbrodni które przychodzi im badać dorównuje pięknu japońskiego miasta. Czy srebrne włosy znalezione na miejscu ostatniego krwawego mordu należą do Murakiego? Czy szalony doktor będzie próbował dotrzeć do Tsuzukiego? Tymczasem w Hadesie Gushoshiny ogłaszają całkowity strajk. Chaos opanowuje administrację!

książek: 1918
dehira | 2014-07-19

W tym tomiku wracają do łask mroczniejsze klimaty. Ponownie pojawia się Muraki - psychopatyczny pan doktor oraz zupełnie nowa i bardzo ładna postać widoczna na okładce - fajne włosy, ciuchy, zachowanie i odzywki - rozśmieszyła mnie.
Absolutnie powalający jest mini-wykład z genetyki dotyczący klonowania, tak błędny, że aż śmieszny :)
Yami no Matsuei nie ma zbyt spójnej kompozycji i tomik ten nie odbiega od standardu - nieistotne wątki zajmują dużo miejsca, istotne kilka kadrów zaledwie, czasem między 2 strony mangi wypadałoby wkleić jeszcze przynajmniej jedną wyjaśniającą jak do tego doszło.

Ten | 2018-02-14
Na półkach: Manga, Przeczytane