Słowianie - Słowianie Wschodni

Wydawnictwo: Bellona
8 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Historia świata nie zna drugiego takiego przypadku, w którym prapoczątki jakiegoś ludu byłyby tak mało znane, a nawet celowo zafałszowane! Dotknęło to Słowian, z jednym ale jakże znaczącym wyjątkiem... Są to Słowianie Wschodni, zbyt potężni by się z nimi nie liczyć. Niniejsza książka jest próbą kompleksowego przedstawienia Polakom Historii Słowian ze wschodu Europy. Okładka: twarda; Rok wydania: 2005;

Andrzej Szymański | 2013-07-24

W książkach Michałka zawsze dla mnie fantastyczne sa rysunki. Oczywiście opisy bitew otaz rynsztunku są równie fascynujące

Misza | 2016-08-25
| 2016-01-01