Bono o Bono

Wydawnictwo: Znak
historyczna

Są HISTORIE, KTóRYCH NIE DA SIę zAśPIEWAć Bono W rozmowie z zaprzyjaźnionym francuskim dziennikarzem Bono porusza cały wachlarz tematów: dzieciństwo bez matki, wieloletnią przyjaźń z muzykami i początki supergrupy U2, a także zaangażowanie w działalność charytatywną i politykę na rzecz Afryki. Ten charyzmatyczny Irlandczyk jest skutecznym ambasadorem krajów Trzeciego świata: doprowadził do um

Bookworm | 2011-07-18
Przeczytana: lipiec 2011

Książka kupiona pod wpływem chwili...i nie ma czego żałować:) Rozdziały są kolejnymi rozmowami Michki z Paulem. Ukazuje ona wiele prywatnych aspektów życia Bono: jego relacji z przyjaciółmi, do których często uciekał z domu rodzinnego; kontakty z członkami zespołu na przestrzeni lat; działalność charytatywna "od kuchni"; spotkania ze sławnymi ludźmi; nawiązania do wiary i jakże płynne i piękne połączenie jej z muzyką...Warto!

Natalia | 2011-11-30
Przeczytana: 25 listopada 2011

Drażniły mnie dwie rzeczy: po pierwsze, polskie tłumaczenie jest chwilami bardzo kanciaste, jest też niestety trochę błędów. Po drugie sporo treści niepotrzebnie się powtarza, ma się wrażenie, że rozmowy krążą wokół stałych tematów. Jeśli kogoś interesuje Bono, jego działalność i zespół U2, to można. W innych wypadkach niekoniecznie.

Mikołaj Ka | 2016-11-26
MisiekMistrz | 2016-07-07