Przewodnik po e-learningu. Szkolenia

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
7 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Pierwsza publikacja, która w tak wyczerpujący sposób omawia tematykę szeroko rozumianego e-learningu. Porusza zagadnienia organizacyjne i technologiczne będące z pewnością pomocą dla osób szkolonych w systemie e-learningu oraz dla pracowników działów szkoleń, którzy muszą wzbogacić swoje kompetencje, aby umieć połączyć działające w ich firmach szkoleniowe procesy biznesowe z zaawansowanymi technologiami edukacyjnymi.

Joanna | 2010-12-19
Przeczytana: 10 grudnia 2010

Dość wyczerpujące przedstawienie różnych aspektów związanych z e-learningiem, do tego płyta na CD. Autor jest jednym z lepszych specjalistów w tej dziedzinie, dlatego warto sięgnąć po ten przewodnik i poznać różne praktyczne i teoretyczne zagadnienia kształcenia na odległość.Warto też odwiedzić stronę autora, a nawet stworzyć tam swoje konto: http://www.szkoleniaxxiwieku.pl/

Kornel | 2014-02-17
Przeczytana: 10 marca 2010

Książka napisana przez jednego z najlepszych specjalistów w branży. Kupiłem na potrzeby pisania pracy licencjackiej w 2010 roku. Sporo technicznych wskazówek, które skierowane są raczej dla ludzi związanych z tą metodą nauki - prowadzących kursy, rzadziej dla kursantów bo części informacji po prostu nie zrozumieją.

Predict | 2014-10-04
livrer | 2011-12-27