Nieuchwytny

Wydawnictwo: Rebis
7 (11 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Amerykanie szukają agentów do działalności na Bliskim Wschodzie. Na rozkaz szefa Matt Egan ma zwerbować byłego żołnierza Navy SEAL Salama al Fayeda. Nieuchwytny, kunsztownie skonstruowany thriller, to niezwykle sugestywna historia z pogranicza polityki i szpiegostwa. Mills umiejętnie miesza fi

Havelock | 2015-08-15

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jedna z moich ulubionych pozycji. Fade jest odzwierciedleniem mnie samego, toteż łatwo mi było utożsamiać się z bohaterem. Zarzucić można jedynie dosyć przewidywalne zakończenie - bohaterowie tragiczni mają to do siebie, że lubią umierać. Książka łatwa i przyjemna w odbiorze, przeczytałem ją już 2x, przeczytam pewnie jeszcze nie raz, nie dwa :)

Hubert Grajewski | 2016-09-16
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Jedna z moich ulubionych pozycji - lubię ją czytać co kilka miesięcy i nigdy mnie nie nudzi!

Natalia | 2014-07-20
Na półkach: Przeczytane, 2014