CSI: kryminalne zagadki Las Vegas. Miasto grzechu

Tłumaczenie: Inez Bodyshadow
Książka jest przypisana do serii/cyklu "CSI: kryminalne zagadki Las Vegas". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Vesper
CSI: Criminal riddles Las Vegas: City of the sin

Lynn Pierce była pobożną chrześcijanką, oddaną matką i żoną. Nagrała potajemnie męża, który groził, że potnie ją na kawałki. Jenna Patrick pracowała jako striptizerka. Chciała rozpocząć nowe życie, wyjść za mąż i pójść na studia. Znaleziono ją uduszoną kablem w klubie, w którym tańczyła. Gil Grissom, Catherine Willows, Warrick Brown, Nick Stokes i Sara Sidle zbierają pozornie nieistotne dowody i ślady, by rozwikłać zagadki obu morderstw. Odkrywają najmroczniejsze strony życia w Las Vegas: mieście grzechu.

Daenerys | 2013-07-14

Fanom Kryminalnych Zagadek książka powinna się spodobać. Można tu spotkać całą ekipę śledczą z Las Vegas, pod dowództwem Gila Grissoma. Sprawy są ciekawe, tutaj tak samo jak w serialu liczą się przede wszystkim techniki kryminalistyczne badania dowodów.

książek: 2023
Agata | 2015-02-19

Treść nieodbiegająca znacznie od serialu. Kryminał dla relaksu.

Klaudia | 2013-03-07

Niedokończyłam