Kryptonim Wunderland

Wydawnictwo: Wydawnictwo WiS
6 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
838825930X
historyczna

Książka opowiada o planach niemieckich Ufo oraz innych pozaziemskich technologiach w III Rzeszy.

Victoryette | 2015-02-10

Zanim natknęłam się na ‘Kryptonim Wunderland’ miałam sposobność zaglądania do rozmaitych publikacji rzekomo traktujących o nazistowskich tajnych eksperymentach (a w gruncie rzeczy mających z nimi niewiele wspólnego). Publikacja Milosa Josensky’ego w ciekawy i tajemniczy sposób przedstawia okultystyczne oblicze III Rzeszy. Książka ta jest ekscytującym vademecum poruszającym zagadnienia niemieckiej wunderwaffe. Tego mi było trzeba!

123tomek | 2015-03-23
Przeczytana: 23 lutego 2015

UFO to nie kosmici a zaawansowana broń poniemiecka? Broń jądrową wynaleźli Niemcy? Tereny Polski i Czechosłowacji służyły nazistom do produkcji "cudownej broni". Spekulacje czy fakty?
W książce autor przedstawia w dosyć neutralny sposób wszelkie wydarzenia starając się unikać domysłów (choć nie zawsze). Pewne sprawy przedstawione w odpowiednim zestawieniu dają dosyć pełny obraz tego nad czym pracowała III rzesza oraz później USA i ZSSR.

Przemo Kuryłek | 2015-07-21
Dominik | 2015-02-24