zarys historii nieformalnej obyczajowości żołnierskiej

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
historyczna

Koniec XX i początek XXI wieku obfituje w różnorakie doniesienia o zwiększającej się patologizacji życia. Oznaką tego zjawiska jest wzrost zachowań z pogranicza norm społecznych bądź też przekraczających normy współżycia społecznego w większości rodzajów aktywności ludzkiej. Do codzienności należą informacje przekazywane w dziennikach gazetowych bądź telewizyjnych o nowych konfliktach zbrojnych czy też starych a coraz bardziej zaogniających się, w coraz większym stopniu degradujących i deprymujących społeczność w nich uczestniczącą.

osman | 2012-06-05