Stan oskarżenia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Thriller". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
The Arraignment

Po Nicku Rushu, adwokacie zastrzelonym przed gmachem sądu, zostają Paulowi Madrianiemu tylko wspomnienia. I palmtop z kilkoma tajemniczymi adresami. Policyjne śledztwo utyka w miejscu, a tymczasem Madriani miota się między pierwszą żoną przyjaciela, wdową po nim i firmą ubezpieczeniową. Gdy w końcu balansując na granicy prawa wpada na trop, jego informator ginie tragicznie. Wspierany przez pracodawcę zamordowanego prawnika, Madriani stawia wszystko na jedną kartę. Na dalekim Jukatanie ma nadzieję poznać prawdę o związkach Nicka Rusha z synami bogatego developera i, jak podejrzewa, baronami narkotykowymi. W wilgotnej dżungli, pośród zabytków Majów, przyjdzie mu się zmierzyć ze śmiertelnie niebezpiecznym, przebiegłym wrogiem... Okładka: miękka; Rok wydania: 2005;

niemampomysłunanick | 2015-03-03

Książka nie okazała się być zła, nie powaliła mnie jednak na kolana. Spodziewałem się czegoś więcej..

dalia | 2015-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2015