Skarby UNESCO. Nasza Polska

Wydawnictwo: Buchmann
historyczna

Organizacja Narodów zjednoczonych do Spraw Oświaty, Nauki i Kultury, znana pod angielskim skrótem UNESCO, otacza szczególną ochroną wybrane obiekty kulturowe, a więc utworzone przez człowieka, oraz przyrodnicze, czyli będące dziełem natury. Owe szczególnie cenne dla całej ludzkości obszary i budowle figurują na Liście światowego Dziedzictwa UNESCO i cieszą się ogromną popularnością wśród turystów.

Rydzek | 2013-08-01
Przeczytana: sierpień 2013

Wspaniały prezent, dobra rzecz dla podróżnika i policzek dla zjadacza chleba wychwalającego obce nacje.

Karo7even | 2012-07-14

Wspaniała książka dla ciekawskich, jest w niej spis polskich miejsc/zabytków, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa Unesco. Piękne zdjęcia wysokiej jakości i krótkie, ale treściwe opisy, z których możemy się wiele dowiedzieć o danym miejscu. Gorąco polecam :)

| 2014-08-09
Na półkach