Zrządzanie długiem publicznym w krajach Unii Europejskiej i w Polsce

Wydawnictwo: Biblioteka Menadżera i Bankowca
biznes, finanse

Kamilla Marchewka-Bartkowiak Adiunkt w Katedrze Teorii Pieniądza i Polityki Pieniężnej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Specjalizuje się w dziedzinach: zarządzanie długiem publicznym w teorii i praktyce, rynek rządowych papierów wartościowych, koordynacja polityki pieniężnej i budżetowej w krajach Unii Europejskiej a także kandydujących do Unii. Jest autorką wielu publikacji na powyższe tematy. Uczestniczyła w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach i seminariach naukowych. Odbyła staże naukowe w Banku Centralnym Belgii, Banku Centralnym Włoch oraz innych instytucjach finansowych.