Style kierowania i zarządzania. Wybrane koncepcje

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Wgłębiając się w lekturę tej ciekawej, napisanej dobrym językiem książki, chciałbym przede wszystkim pozytywnie odnotować szerokie spojrzenie Autora na omawiane zagadnienia, ukazanie przez Niego wielu prób klasyfikowania stylów kierowania i zarządzania, docenić wielki osobisty wysiłek w próbie poszukiwania kategorii zbiorczych dla poszczególnych, stylów, rzetelną charakterystykę wyróżnionych stylów kierowania czy zarządzania. Nie było to zaiste zadanie łatwe.Sądzę, że Autor postawił Czytelnika wobec trudnego i ambitnego zadania, samodzielnego określenia kierunku, do którego ma się dojść, wytyczenia drogi w tej swoistej „dżungli , doboru maczety wycinającej przejrzystą drogę.Prof. dr hab. Zbigniew Dworzecki

Monika | 2013-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2013