Pierwsze państwo słowiańskie. Państwo Samona

Seria: Klasyka Polskiej Mediewistyki
Wydawnictwo: Templum
historyczna

Państwo Samona jest książką otwierającą cykl Klasyka Polskiej Mediewistyki a serii, która ma na celu rozpowszechnić bardzo ważne tytuły dla polskiej nauki oraz otworzyć na nowo dyskusję nad pewnymi zagadnieniami z naszej przeszłości. Aktualne wydanie dzieła Profesora Labudy zostało ponownie przejrzane, znalezione błędy poprawione. Jako pomoc naukowa został stworzony indeks osobowy. Pan Profesor Gerard Labuda napisał w sierpniu 2009 Posłowie a omawiające postęp w badaniach oraz literaturą nad dziejami państwa Samona.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie własne

| 2016-01-13
Przeczytana: 12 września 2015

Sporo ciekawych wiadomości z dawnych czasów.

totemwikinga | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016