Śledztwo w sprawie króla smalcu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
historyczna

Życie codzienne rodziny Jezierskich na początku XX wieku w Poznaniu. Tajemniczy zeszyt z pożółkłymi rachunkami&&hellip,.To on stał się początkiem fascynującego & śledztwa przeprowadzonego przez Autorkę. Tropiła ona ślady zamożnej rodziny Jezierskich, z której wywodził się ów tytułowy & król smalcu &&ndash, właściciel dobrze prosperującej jak na owe czasy firmy. Urok sepiowych fotografii i bogactwo szczegółów historycznych zabierają czytelnika w niezwykle interesującą podróż w czasie. Jak potoczyły się losy rodziny Jezierskicha Przekonajcie się sami!

źródło opisu: oficjalna strona www wydawcy

źródło okładki: oficjalna strona www wydawcy

Maria | 2015-06-25
_fantasquemagorie_ | 2016-02-03