Zarządzanie personelem w przedsiębiorstwie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
biznes, finanse

Prezentowana praca to swego rodzaju doradca, którego punktem wyjścia jest założenie, że kierownicy wszystkich szczebli są świadomi roli zatrudnionych pracowników w firmie i chcą brać wraz z nimi pełną odpowiedzialność za ich los i los firmy. Spostrzegają kierowanych jako cenne i niezastąpione źródło sukcesów firmy na rynku producenta wytwórcy . Ludzie w systemie ZZP są jego podmiotem jak i najcenniejszym majątkiem w firmie. Jako najwyższa wartość nie mogą być ani źle traktowani, a tym bardziej źle zarządzani. W książce tej czytelnik znajdzie próbę odpowiedzi na pytanie jak zarządzać zasobami pracy, aby zarządzanie to było efektywne. Opracowanie składa się z dziesięciu rozdziałów, w których omówiono wybrane problemy zarządzania zasobami pracy. Dotyczy to zarządzania zasobami pracy w różnych organizacjach. Chodzi bowiem o możliwie szeroką przydatność przedstawianych propozycji. Książka adresowana jest przede wszystkim do kadry kierowniczej średniego szczebla zarządzania, ale również do studentów wydziałów zarządzania oraz studentów specjalizujących się w zarządzaniu pracownikami w przedsiębiorstwie.

Puchatka | 2015-01-17
Na półkach: 2015, Przeczytane