Sławni Europejczycy

Wydawnictwo: Egmont Polska
8 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788323719953
historyczna

Postacie, które znajdziecie w tej książce, swą pracą, działalnością i wynalazkami przyczyniły się do rozwoju ludzkości. Wiele im zawdzięczamy. Wielcy muzycy, malarze, rzeźbiarze i pisarze pozostawili po sobie dzieła, które, mimo upływu czasu, nie tracą nic z mocy oddziaływania na drugiego człowieka. Wciąż wzruszają, zachwycają, wywołują niepowtarzalne uczucia. Książka ta będzie ciekawą lekturą dla tych wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o życiu, działalność, radościach i smutkach wielkich ludzi.

Aaron | 2013-02-18

Ciekawe fakty historyczne, dużo się dowiedziałem o ważnych postaciach.

kasiamaja | 2012-08-11
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 11 sierpnia 2012

Umiejętnie przekazane, krótkie, mieszczące się na niewielu stronach życiorysy jednych z najsławniejszych europejczyków. Ta książka tak mnie pochłonęła, tak zaciekawiła, że mogę śmiało stwierdzic, iż niezależnie od tematu jaki podjęłaby się autorka przyczytałabym jej wszystkie książki - nawet historyczne - z tego względu, że potrafi ona przekazac wiedzę w tak niesamowity sposób, ze chce się czytac więcej i więcej. Nie są to same suche fakty, które możemy znaleźc w tak wielu publikacjach. Bardzo się cieszę, że ta książka wpadła w moje ręce i polecam ją wszystkim, naprawdę wszystkim, nawet tym, którym wydaje się, ze to ich nie interesuje, bo ja też tak sądziłam zanim ją przeczytałam.

Majka96 | 2012-08-11
agnieszqa | 2014-04-10