Zarządzanie personelem w małej i średniej firmie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
8373220240
biznes, finanse

Treści niniejszej książki podporządkowane są w zasadzie najcenniejszym dobrem w firmie jest człowiek. Zasada ta jest zakotwiczona w każdym z rozdziałów od pierwszego do ostatniego. Czytelnik znajdzie tu zatem wiedzę między innymi walorach osobowych i zawodowych efektownego pracownika, poziomach zarządzania w małej i średniej firmie, specyfice pozyskiwania pracowników do pracy w firmie, organizacji i kierowaniu zespołem pracowniczym, liderowaniu przewodniczeniu pracownikom, motywacji w zarządzaniu pojedynczymi pracownikami i zespołem roboczym, możliwościach uczenia się firmy, kulturze małej i średniej firmy, procesie oceny pracowników.

Karolcia | 2015-04-20
Pidia | 2012-11-25