8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

prz_ | 2014-08-12
Przeczytana: 23 lipca 2014

Ciekawa książka. Podoba mi się koncept wplatania prywatnych przemyśleń autora do wydarzeń z czołówek informacji sprzed kilku lat w prywatne przemyślenia autora... A może raczej to te wydarzenia są wplatane w wewnętrzny świat Hristova? I tylko gdzieś pod koniec pojawiło się u mnie pytanie: czy twórca faktycznie jest tym, za kogo podaje się (przynajmniej w mojej opinii) w książce, czyli nieszczęśliwie potraktowanym przez świat wrażliwcem i romantykiem, czy może po prostu despotą (choć to może zbyt duże słowo), erotomanem i alkoholikiem, który zasłużył sobie na swój los?

betina360 | 2017-03-09
Muminka | 2017-03-08