Koziorożec 4. Sześcian numeryczny

Cykl: Koziorożec (tom 4)
Wydawnictwo: Manzoku
Capricorne 4: Le Cube Numerique
komiksy

"Koziorożec” to kolejne po słynnym „Rorku” dzieło Andreasa. Jak zwykle w przypadku tytułów tego twórcy, na czytelników czeka fascynująca fabuła poparta niezwykłą, pełną smaczków i symboliki oprawą graficzną. Odważne kadrowanie, niezwykła zabawa perspektywą, światłem i cieniem oraz oryginalne rozwiązania sprawiają, że do komiksu można wracać po wielokroć, za każdym razem odkrywając kolejne elementy tej niezwykłej układanki.

Przemek Cieślik | 2016-05-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy