Raj doczesny komunistów. Dzieje Rosji w XX wieku

Wydawnictwo: Arcana
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Przedstawiamy teraz ostatnie nie wydane dotąd większe dzieło Krzyżanowskiego 55 lat po jego napisaniu. Raj doczesny wpisuje się w szczególną historię polskiej myśli o Rosji i komunizmie

Łukasz Lelonek | 2011-10-08

Adam Krzyżanowski, członek PKWN. W czasie trwania apogeum komunizmu w Polsce autor przedstawia głęboką analizę tego systemu zarówno pod względem ekonomicznym jak i ideologicznym. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę o tym systemie. Praca wydana po pół wieku powinna się znaleźć w czołówce bibliografii dotyczącej antykomunistycznej myśli.

Tomasz | 2014-05-05
Przeczytana: 2014 rok