Skazane na sukces

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Julia Einstein, specjalistka public relations, otrzymuje nie lada zadanie: ma wypromować Mary Ford niedgysiejszą gwiazdę kina, dziś zgorzkniałą, złośliwą, odrażającą osobę. zabawna, błyskotliwa i wciągająca powieść z życia show-biznesu. Inteligentna, ciepła, pełna humoru książka, która przywraca poczucie własnej wartości i wiarę w to, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. To balsam na duszę wszystkich kobiet, którym nieobce są zmagania z tym, co wydaje się niemożliwe do pogodzenia macierzyństwem, rodziną i karierą.

Przeczytana: luty 2014

Bez szału. Przeczytana w jeden dzień, słaba, nie zostanie w pamięci.

toska1982 | 2013-02-09

Książka nudna jak „flaki z olejem”. Postacie są całkowicie bezbarwne, takie nijakie. A już najbardziej denerwowała mnie postać męża, kompletnego ciapy. Brak akcji, humoru, polotu. Tylko straciłam czas.

Bascha | 2016-12-06
Agnieszka | 2015-12-13