Kosmiczna awantura

Wydawnictwo: Akapit Press
978-83-60773-16-1

Jeśli polubiłeś Gucia i Lutkę, bohaterów "Hecy nie z tej ziemi", z pewnością jesteś ciekaw, jak potoczyła się ich dalsza znajomość z przybyszem z kosmosu! Jak się okazuje, może być różnie: gdy oto Dumpi zostaje porwany, a babcia Gucia uwięziona przed dwójkę kosmicznych przestępców, Gucio i Lutka muszą sobie poradzić z naprawdę niezwykłymi przeciwnikami. Czy istnieją kuropatwy, które...

Jak się okazuje, może być różnie: gdy oto Dumpi zostaje porwany, a babcia Gucia uwięziona przed dwójkę kosmicznych przestępców, Gucio i Lutka muszą sobie poradzić z naprawdę niezwykłymi przeciwnikami. Czy istnieją kuropatwy, które prześcigną odrzutowiec? Czym kończy się występ słynnej zagranicznej piosenkarki? I czy uda się przekonać gagatków z kosmosu, aby zaczęli żyć uczciwie? Wszystko to można określić tylko w jeden sposób: to prawdziwie kosmiczna awantura!

www.marcinpalasz.pl

źródło opisu: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-23-Kosmiczna_awantura

źródło okładki: http://www.akapit-press.com.pl/sklep/p-23-Kosmiczna_awantura

Miśka | 2013-06-11
Przeczytana: 31 maja 2013

Fajna książeczka na dwie godzinki. Bardzo wciągająca, ciąg dalszy przygód z bohaterów "Hecy nie z tej ziemi".

Nat_Swi | 2016-01-21

Zwykła książeczka :) Na jedno popołudnie ;)

paaulli | 2015-12-25
Maquarella | 2015-05-17