Wersja ostateczna

Wydawnictwo: Amber
8324120289

Wyobraź sobie, że każda sekunda twojego życia jest rejestrowana Mikrochip wszczepiany każdemu człowiekowi monitoruje całe jego życie wszystko, co widzi i robi, od momentu narodzin po ostatni dzień na tym świecie. Wyobraź sobie, że każde twoje wspomnienie staje się filmem. Zadanie Alana Hakmana to stworzyć sentymentalny remake najważniejszych momentów życia zmarłego dla rodziny i przyjaciół. Wyobraź sobie, że sam stajesz się bohaterem teatru życia i śmierci. Czasem lepiej, by szczegóły śmierci nie ujrzały światła dziennego. Zwłaszcza gdy Alan odkrywa fakty, których nie chciałby znać. Zwłaszcza gdy dotyczą one jego samego. Bo to on jest przedmiotem obserwacji. Rok wydania: 2005;

md66574 | 2013-12-01
Piotr-Miller | 2012-01-21