Zaginione cywilizacje

Wydawnictwo: Reader's Digest
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Fascynująca podróż w głąb czasu, zaginione miasta i ludy 40 największych znanych cywilizacji świata znów wibruje życiem, współczesne świadectwa archeologiczne, które ujawniają ich tajemnice, odkrywają kulturę i wierzenia, przedstawiają umiejętności, jak w ciągu tysięcy lat rozwijały się miasta, sztuka wojenna, piśmiennictwo, rolnictwo, technika i handel. I jak badacze odtwarzali z fragmentów przeszłość, fakty prehistoryczne i historyczne.

AlicjaLilianna | 2014-06-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 2014 rok

Zbiór ciekawych informacji o miastach, w których zrodziła się niesamowita kultura, lecz zostały zniszczone i zapomniane. Warto zanurzyć się w lekturze i od czasu do czasu pod nosem powiedzieć "wow". A przy okazji poznać trochę historii.

Maialis | 2014-04-12
| 2013-05-26