Odwagi Katie

Wydawnictwo: G+J

Przygotuj się do kibicowania Kate Cadogan, czterdziestolatce, która przez całe życie próbowała zadowolić męża obsesyjnego sportsmana, nastoletniego syna, egocentryczną i bezwzględną matkę i przygaszonego ojca. Nie miała nawet chwili, żeby pomyśleć o własnych potrzebach. Aż do dnia, kiedy seria wypadków sprawia, że cofa się w czasie... Po raz pierwszy widzi wyraźnie własne życie: marzenia, aby zająć się cateringiem, kruche i bardzo burzliwe relacje z matką, niesłabnące wsparcie ze strony dwóch najlepszych przyjaciółek. Kate znajduje odwagę, żeby wszystko zmienić. I dzięki siłom, których dodaje jej nowo zdobyta wolność, rozpoczyna szczęśliwe życie w Prowansji. Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

katalina | 2014-08-13
Edyta | 2015-09-26