Mandragora

Wydawnictwo: Świat Książki
837391708X

Grace Flint: najlepsza tajna agentka w wydziale, a od czasu operacji plastycznej, koniecznej z powodu licznych głębokich ran twarzy, zapewne także najpiękniejsza. Nadzoruje kilku agentów i... pakuje się w straszne kłopoty. Operacja zielone Świątki: skomplikowana intryga Flint, której celem jest ujęcie Karla Grobera, słynącego z bezwzględności byłego NRD-owskiego szpiega prowadzącego obecnie rozległe machinacje finansowe. Mandragora: kryptonim nadany zdrajcy operującemu w bezpośrednim otoczeniu Flint. Potrafi przewidzieć każde jej posunięcie i najwyraźniej zależy mu na jej śmierci. Kim jest Mandragora i kto w tajnej policji tak pilnie go strzeże?

Krzysiek | 2013-08-15
Przeczytana: 13 sierpnia 2013

Zaskakująco dobra. Już poprzednia część ( Wet za wet ) mile mnie zaskoczyła ale ta jest jeszcze lepsza. Interesujące zakończenie bez idealizowania.

portana | 2016-07-31
Marta | 2016-05-23