Atak tytanów tom 11

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Atak Tytanów (tom 11)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Shingeki no Kyojin
komiksy
Amanda

Dzięki poświęceniu Ymir oraz odsieczy Erena i towarzyszy, żołnierzom otoczonym w zamku Utgard udaje się przeżyć i pokonać wroga. Nie ma jednak czasu na odpoczynek, gdyż nagle zjawiają się tytani kolosalny i opancerzony. Zaczyna się kolejne starcie!

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2016

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Paulina | 2017-04-21
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

Pamiętacie moje zachwyty nad poprzednim tomem Tytanów? Tak było ich wiele. I zdaje się, że to już nie możliwe, żebym mogło być ich jeszcze więcej. Ale sami rozumiecie, wszystko może jeszcze się zdarzyć, w szczególności, jeśli chodzi o Hajime Isayame. Nie pozostało mi nic innego niż tylko przekonać się o tym na własnej skórze. Wzięłam w swoje łapki jedenastą już część i spokojnie oddałam się lekturze. Choć patrząc na ostatnie zakończenie, to stwierdzenie nie jest na miejscu. Chyba wiecie, o czym mówię? Raczej cała w emocjach rzuciłam się do czytania i pożerałam, każdą stronę. Jak myślicie, jak było faktycznie?

Oblężenie zakończone. Dzięki poświęceniu Ymir i grupie zwiadowców, którzy przybyli z odsieczą, żołnierzom, otoczonym w ruinach udało się przeżyć. Nie obyło się bez ofiar, ale gdyby nie przybyto im na ratunek, nikt nie pozostałby żywy.
Niestety, na odpoczynek nie ma czasu. Tytani znów atakują i to nie te byle jakie, a sam kolosalny i opancerzony znów się pojawił. Kolejną walkę...

Twilight88 | 2016-10-16
Przeczytana: 14 października 2016

Nareszcie pojawiły się jakieś konkretne dialogi poza walką.
Tak przeciągać Ymir na swoją stronę...

AnikBHSS | 2018-02-26
Przeczytana: 23 lutego 2018