Księga cudów Europy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon Sp. z o.o.
Europa, Zabytki, Przyroda
albumy
Kristofher

sięga cudów Europy prezentuje najpiękniejsze miejsca naszego kontynentu. To podróż przez ukraiński step, północnoeuropejskie tundry, śródziemnomorskie lasy, najwyższe szczyty Alp i Karpat. Ale jest to także wyprawa szlakiem najpiękniejszych budynków i budowli, zarówno tych zabytkowych, jak i nowszych, które zadziwiają rozwiązaniami technicznymi i artyzmem wykonania. Szczegółowe opisy przybliżają historię powstania tych fascynujących arcydzieł, a bogata kolekcja fotografii ukazuje ich szczególne walory. Przeglądając karty albumu, wyrusza się w fascynującą wycieczkę w czasie i przestrzeni, która pozwoli poznać i zrozumieć różnorodność naszej planety.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/507

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/product/507