Tropiciel

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Mark Liddon wracając do Nowego Jorku po długiej nieobecności zamiast ukochanej żony zastaje w domu... Zwłoki jej dawnego wielbiciela! Pozbycie się ciała Coreya Lathropa było jednak dużo mniejszym problemem niż... Odszukanie żony. Jedyne, co Mark odkrył szybko, to fakt, że Ellie przegrała sporą sumę w ruletkę, a Victor, właściciel domu gry, bez skrupułów odzyskuje swoje należności. Pozostaje mu odszukać żonę przed ludźmi Victora i... Ukryć ją przed nimi. Kiedy tropy prowadzą do Meksyku, okazuje się, że Ellie Liddon zameldowana w miejscowym hotelu, to wcale nie jego żona!

yaola | 2016-03-25
Przeczytana: 25 marca 2016

To jedna z tych historii, w której nic nie jest takie jak się z pozoru wydaje. Jak to u tego autora ciekawie i tajemniczo do końca. Stary dobry kryminał

Athoualia | 2016-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2016

Świetna książka! Trzyma w napięciu od początku do końca. Intryga goni intrygę... Nie ma porównania co do serii z Peterem Duluthem, gdzie widać schemat klasycznej szarady kryminalnej. Tutaj mamy przedstawione w subtelny sposób pikanterię, tajemniczość bohaterów i przygodę!

Kaczencja | 2016-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2016