Latopis. Powieść doroczna

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Oślepiające zderzenie dwóch kosmosów: tego, którym jest odrębny człowiek, i tego, w którym człowiek jest, który w pulsującym rytmie to zacieśnia się, niemal dusząc, to rozpręża, oddala, pozwalając na złapanie oddechu, współistnienie. Gęsta, nasycona refleksją proza, czerpiąca nieskrępowanie z dobrze - ale i mniej - znanych obszarów kultury od nauki i mitologii po wiedzę tajemną, z pewnością zadowoli najbardziej wymagającego i wyrafinowanego czytelnika. Zwłaszcza że autor po raz kolejny potwierdza, iż jest niekwestionowanym mistrzem słowa.

[opis wydawcy]

Monia | 2013-12-17