Rachunkowość zarządcza dla niewtajemniczonych

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

Książka została napisana dla przedstawicieli kadry kierowniczej, którzy mając wykształcenie techniczne zdobyte w czasach realnego socjalizmu, chcą i muszą dawać sobie radę w warunkach gospodarki rynkowej, chcą i muszą znaleźć wspólny język z finansistami, chcą myśleć ekonomicznie. Jak rachunkowość może pomóc w zarządzaniu, jak czytać bilans firmypodstawowe pojęcia są tu przejrzyście wytłumaczone i poparte przykładami. Książka może stanowić przygotowanie do kursu. Jeśli zaś chodzi o studentów szkół biznesu i zarządzania, to powinni oni potraktować tę pozycję jako lekturę wstępną, zapoznającą z terminologiąbędzie ona pożyteczna we wstępnej fazie studiów MBA.