Teoria i praktyka działań ekspedycyjnych na przestrzeni wieków — perspektywa NATO

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
popularnonaukowa

„Praca została sporządzona w sposób interesujący poznawczo. Jest udaną próbą systematyzacji wiedzy w zakresie przekształceń, które dokonały się w sposobie myślenia o koncepcjach działań ekspedycyjnych i zdolnościach sił zbrojnych”. Z recenzji dr. hab. Ryszarda Niedźwieckiego Książka zawiera „bardzo wartościowy, ciekawy materiał przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców, w szczególności...

Z recenzji dr. hab. Ryszarda Niedźwieckiego

Książka zawiera „bardzo wartościowy, ciekawy materiał przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców, w szczególności żołnierzy, strategów, studentów. Jestem też głęboko przekonany, że uwagę na tę pracę zwrócą również historycy wojskowości, zarówno polskiej, jak i powszechnej”.
Z recenzji prof. dr. hab. Janusza Zuziaka

źródło opisu: http://www.wuwr.com.pl/products/1739.html