Maks i owocowy bal

Seria: Świat Maksa
Wydawnictwo: Skrzat
Nikodem

Maks i Zuzia wybierają się na owocowy bal. Mama przygotowała dla nich specjalne stroje, Zuzia wygląda jak prawdziwa mandarynka, a Maks ubrał się cały na zielono. Domyślacie się, jakim jest owocem?

Pełna humoru seria Świat Maksa teraz w nowym wygodnym formacie. Kartonowe książeczki znakomicie sprawdzą się w rękach najmłodszych wielbicieli małego hipopotama i jego przyjaciół.

źródło opisu: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1792

źródło okładki: http://www.skrzat.com.pl/index.php?p1=pozycja&id=1792

Na półkach: Przeczytane, Skrzat

Lubię Maksa, tak bardzo go lubię, że mimo tego, że mamy już mnóstwo książeczek o przygodach tego małego hipopotamka to nie mogę się powstrzymać, aby nie sięgać po każdą kolejną, każdą nową, która się ukazuje ;)

Choć mój Nikodem to już duży chłopak i wydawać by się mogło, że już wyrósł z tych bajeczek to wiecie co? I tak je czyta. Dlaczego? Ponieważ musi ćwiczyć samodzielne czytanie, a on uwielbia czytać niezbyt grube i długie książki, które nie mają za wiele tekstu. Dlatego właśnie z taką chęcią chwyta po książki dla młodszych dzieci ;)

Przygody Maksa wychodzą w dwóch odsłonach. Jedna z nich to książeczki formatu zeszytowego z miękką okładką zawierające po trzy różne przygody każda. Druga odsłona to książeczki w formacie kwadratowym, ze sztywnymi kartkami, w których znajduje się tylko jedno opowiadanie. Dzisiaj przedstawię Wam właśnie te drugie.

Są to dwie nowości wydawnictwa Skrzat. Jedna z nich to "Maks i owocowy bal". Maks wraz ze swoją młodszą siostrzyczką szykują...

mclena | 2016-12-19
Na półkach: Przeczytane, 2016 ✔