Jak wyleczyć się z astmy

Wydawnictwo: Agencja Nolpress
zdrowie, astma
poradniki
ordoabchao

Astma jest jedną z najpowszechniej występujących chorób współczesnego świata, na którą zapada coraz więcej ludzi w coraz młodszym wieku. Istnieje wiele różnych teorii na temat jej przyczyn i stosownie do nich wiele różnych terapii, które są mniej lub bardziej skuteczne w zależności od konkretnego przypadku. Konwencjonalna medycyna nie jest skora do poszukiwania lub oficjalnego potwierdzenia już rozpoznanych przyczyn tej choroby i ogranicza się do tłumienia jej skutków, co, niestety, nie rozwiązuje istoty problemu. W rezultacie astmatycy skazani są na nieustanne korzystanie z inhalatorów zawierających leki rozszerzające oskrzela – nierzadko do końca życia – które przynoszą ogromne zyski koncernom farmaceutycznym. Jest to jeszcze jeden przykład tłumienia objawów – typowego działania konwencjonalnej medycyny – błędnie nazywanego leczeniem oraz nazywania lekami służących do tego celu farmaceutyków. Wbrew oficjalnej propagandzie przemysłu chorobowego astma jest chorobą uleczalną. Z tej książki dowiesz się, jak uwolnić się od tej duszącej przypadłości.
Jak wyleczyć się z astmy to jedna z siedmiu książek z serii „Uzdrów się sam” napisanych przez mieszkającego w Australii niemieckiego biochemika i naturoterapeutę, Waltera Lasta, który jest również autorem licznych artykułów poświęconych zdrowiu publikowanych w magazynie Nexus. Autor przedstawia w tym poradniku kryjące się za tą chorobą przyczyny, których większość jest ignorowana przez oficjalną medycynę. Opisuje sprawdzone, skuteczne procedury stosowane w procesie leczenia, które nie wymagają kosztownej, specjalistycznej aparatury, drogich farmaceutyków ani medycznej wiedzy i mogą być realizowane przez każdego w domowych warunkach. Jedyne, czego potrzeba podczas ich stosowania, to cierpliwość i konsekwencja w działaniu. Ta książka to bogate źródło użytecznej wiedzy na temat leczenia tej uciążliwej choroby.

ordoabchao | 2016-07-14