Zbiór tekstów polskich i zagranicznych politologów, socjologów, historyków, ekonomistów, polityków i publicystów. Zainspirowani wielkim przełomem po upadku komunizmu w Polsce, w Europie Środkowo-Wschodniej autorzy - z różnych perspektyw - analizują mechanizmy polityczne, problemy i konflikty współczesne, odwołując się do nowych współzależności w relacjach międzynarodowych.

źródło opisu: Fundacja im. Stefana Batorego, Fundacja Zeszytów Literackich, 2011

źródło okładki: http://zeszytyliterackie.pl/index.php?option=com_c...»

Tomasz | 2016-08-19